visacka facebook

blank

blank

Sponzoři

Dále bychom na tomto místě rádi poděkovali našim stávajícím dárcům díky nimž jsme schopni pomáhat tam kde pomáháme a dělat to co děláme. Naše největší dík patří Nadaci rozvoje občanské společnosti, která nás ve sbírkovém projektu Pomozte dětem! podpořila v roce 2007 a 2008 v realizaci našeho společného projektu pod názvem Canisterapie aneb pes lékařem dětské duše. V letech 2008 až 2011 jsme získali finanční podporu pro individuální projekty. V roce 2008 to byl projekt pod názvem Speciální kočárek pro Míšu, v roce 2009 Autosedačka pro Samíka, v roce 2010 Speciální lehátko do vany pro Lukáše a v roce 2011 na podobný projekt Speciální lehátko pro Adélku.
Velké díky patří rodině Hřebejkových z Polep za významný sponzorský dar, který poskytli sdružení v roce 2011.

Naše sdružení v roce 2013 navázalo spolupráci se společností Brit. I Vy nás můžete podpořit a přitom potěšit svého mazlíčka nějakou dobrotou a to nákupem zboží z e-shopu Brit. Z každé Vaší objednávky přispějete určité % na naši činnost.

Generální partner:

 brand logo cz

Partneři:

pomoztedetem  tostcz
mega robertshaw
nejen srdcem logo AutTalk logo NF

 

 

Novinky

NOVÉ TERMÍNY na semináře podzim!

Vypsali jsme pro vás nové termíny seminářů:
7. 11. 2021 Seminář Příprava canisterapeutického psa (Dolany u Jaroměře)
12. 11. 2021 Seminář Canisterapie u osob s autismem  (Dolany u Jaroměře)
více info najdete zde: Semináře

Semináře a workshopy

Aura Canis, z. s. pro Vás průběžně připravuje nabídku seminářů a workshopů. Aktuální nabídku můžete sledovat zde:

Číst dál...

Nový seminář a nový termín canisterapeutických zkoušek - červen 2021!!!!

Máme pro Vás nový termín semináře! Příprava canisterapeutického psa  - Dolany u Jaroměře proběhne dne 18.6.2021. Více informací najdete zde: Semináře

Nový termín CTZ!!!
Pro velký zájem jsme vypsali nový termín Canisterapeutických zkoušek v Dolanech u Jaroměře - 27. 6. 2021. Více informací najdete zde: Propozice

Číst dál...

Spolupráce s Nadačním fondem NEJEN SRDCEM

Navázali jsme spolupráci s Nadačním fondem NEJEN SRDCEM. V období 13. 7. - 13. 8. 2017 každý den od 20 hod probíhá v divadle Hybernia muzikálové představení Mamma Mia! I vy můžete přispět do kasičky na naše canisterapeutické psy!

Ukončení spolupráce Aura Canis, z. s. s UPOL - Canisterapeutický výcvik

Aura Canis, z. s. letošním rokem ukončuje spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci na programu Canisterapeutický výcvik v rámci celoživotního vzdělávání.

 

Podpořte nás

platba 500kc  platba 300kc