visacka facebook

blank

blank

Sponzoři

Dále bychom na tomto místě rádi poděkovali našim stávajícím dárcům díky nimž jsme schopni pomáhat tam kde pomáháme a dělat to co děláme. Naše největší dík patří Nadaci rozvoje občanské společnosti, která nás ve sbírkovém projektu Pomozte dětem! podpořila v roce 2007 a 2008 v realizaci našeho společného projektu pod názvem Canisterapie aneb pes lékařem dětské duše. V letech 2008 až 2011 jsme získali finanční podporu pro individuální projekty. V roce 2008 to byl projekt pod názvem Speciální kočárek pro Míšu, v roce 2009 Autosedačka pro Samíka, v roce 2010 Speciální lehátko do vany pro Lukáše a v roce 2011 na podobný projekt Speciální lehátko pro Adélku.
Velké díky patří rodině Hřebejkových z Polep za významný sponzorský dar, který poskytli sdružení v roce 2011.

Naše sdružení v roce 2013 navázalo spolupráci se společností Brit. I Vy nás můžete podpořit a přitom potěšit svého mazlíčka nějakou dobrotou a to nákupem zboží z e-shopu Brit. Z každé Vaší objednávky přispějete určité % na naši činnost.

Generální partner:

 brand logo cz

Partneři:

pomoztedetem  tostcz
mega robertshaw

 

 

Novinky

Zkoušky 26. 8. 2017 OBSAZENY!!!

Canisterapeutické zkoušky 26. 8. 2017 Pecka již plně OBSAZENY!!!  Již nepřijímáme další přihlášky! Děkujeme za Váš zájem.

Semináře a workshopy

Aura Canis, z.s. pro Vás nově připravuje nabídku seminářů a workshopů. Aktuální nabídku můžete sledovat zde:

Číst dál...

Nové termíny zkoušek

Nové termíny canisterapeutických a felinoterapeutických zkoušek pro rok 2017 naleznete v sekci zkoušky